fbpx

Чи любите ви суші так само, як їх любимо ми? Пікантні та гострі, чи, мабуть, із солодкуватим післясмаком або з несподіваною начинкою (наприклад, із фіником чи горішком кешью)? Отже завітайте до оновленої суші-студії Ginza — лише тут можна скуштувати найкращі суші та роли у нашому місті.

Наша студія суші — це щаслива можливість для наших гостей скуштувати смак справжньої Японії, не виїжджаючи за межі міста, адже наші суші-майстри готують за традиційними рецептами, використовуючи лише японські продукти. Ми розпочали свою роботу в Запоріжжі у 2017 році і вже 4 роки поспіль радуємо мешканців міста найсмачнішими суші та ролами.

Секрет такого успіху дуже простий: найсвіжіші продукти, багато начинки (як для себе!) та неперевершена майстерність кухарів. Так, у нас ви ніколи не знайдете «втомлених» ролів, які зберігались би тривалий час, — ми завжди готуємо замовлення перед подачею.

А ще ми працюємо на доставку і в нас можна замовити страви на ланч в офіс, для романтичної вечері або для веселих посиденьок з друзями. Ми швидко обробимо ваше замовлення навіть ввечері в п'ятницю!